x Wycieczki lokalne - rezerwacja online

Jazda quadami po buszu i dzikich plażach

Rezerwuj »

Jazda quadami off-roadowymi trasami po dzikich plażach i buszu w okolicach Playa Macao i wioski La Ceiba. W czasie wycieczki czeka na Państwa wiele ciekawych przystanków, na których będzie okazja do zetknięcia się z prawdziwą naturą wyspy oraz możliwość kąpieli w oceanie przy dzikiej plaży. W cenie zapewniony jest dojazd do/z hotelu oraz napoje.


Czas wyprawy ok. 3,5 godziny.

Dostępne codziennie.

Jazda quadami, Buggies i Terracross, czyli luksusowej wersji pojazdu terenowego z pełnym napędem 4x4, off-roadowymi trasami po dzikich plażach i buszu w okolicach Playa Macao i wioski La Ceiba. W czasie wycieczki czeka na Państwa wiele ciekawych przystanków, na których będzie okazja do zetknięcia się z prawdziwą naturą wyspy oraz możliwość kąpieli w oceanie przy dzikiej plaży. W cenie zapewniony jest dojazd do/z hotelu oraz napoje.

Ceny:
Quady - cena za osobę indywidualnie - 115 USD
Quady - cena 2 osoby na jednym quadzie - 130 USD
Buggies - cena za osobę indywidualnie - 130 USD
Buggies - cena 2 osoby na jednym Buggie - 150 USD
Terracross Polaris - cena za osobę indywidualnie - 180 USD
Terracross Polaris - cena 2 osoby na jednym Terracross - 195 USD


Czas wyprawy ok. 3,5 godziny.

Dostępne codziennie.

Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu