Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Saona All Inclusive z Altos de Chavon
Saona All Inclusive i Altos de Chavon - Dominikana
Saona All Inclusive i Altos de Chavon - Dominikana
Saona All Inclusive i Altos de Chavon - Dominikana
Najwyższa jakość

Wycieczka rozpoczyna się dojazdem do jedynego w swoim rodzaju miasteczka Altos de Chavon - zbudowanym z koralowca na wzór włoskiej architektury z XVI wieku. Niezwykła zabudowa z amfiteatrem, kościółkiem i wąskimi uliczkami, pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości.

Saona All Inclusive i Altos de Chavon

Następnie udajemy się do portu w bajecznej miejscowości Bayahibe, skąd szybkimi łodziami motorowymi wypłyniemy w rejs po Morzu Karaibskim. Pierwszym naszym postojem będzie Piscina Natural, czyli naturalny basen wodny zwany również największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem. W tym miejscu przychodzi czas na kąpiel, w towarzystwie "cuba libre" lub "santo libre" przy dźwiękach lokalnej muzyki. Kolejnym naszym przystankiem będzie plaża Abanico, która uważana jest za najpiękniejszą plażę na wyspie Saona. Do naszej dyspozycji pozostaje otwarty bar z alkoholami i napojami oraz pyszny obiad w formie bufetu. Prawie trzygodzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie plamami kokosowymi. Podczas pobytu na plaży serwowany będzie pyszny lunch w formie bufetu przy specjalnie udekorowanych stołach dla naszych Gości, w wydzielonej strefie VIP.

Saona All Inclusive i Altos de Chavon

Saona All Inclusive i Altos de Chavon

Popołudniu ruszymy w drogę powrotną katamaranem do Bayahibe. Podczas rejsu towarzyszyć nam będzie zabawa i tańce z grupą animatorów, którzy nauczą Państwa kroków bachaty i merengue, czyli dominikańskich stylów tanecznych. Rejs trwa ok. 1 godz. 45 min.Dzięki temu, że w jedną stronę płyną Państwo szybkimi łodziami motorowymi (poza zaletą niesamowitych przeżyć, są jednocześnie najszybszą formą transportu), a wracają katamaranem (wyposażony w mocne silniki oraz żagiel),to będziemy przebywać na wyspie najdłużej jak to możliwe przy tak bogatym programie.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Nasze wycieczki w pakiecie z Saona Luxury VIP zawsze są w najlepszej cenie. Lista wszystkich wycieczek dostępna jest tutaj: Dominikana wycieczki po polsku

Wycieczka odbywa się od 08.11.2019 do 14.06.2020 w piątki, od 15.06.2020 do 02.11.2020 w soboty.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
9999   USD
7999   USD
42253   PLN
 33801 PLN
Dzieci:
7299   USD
4999   USD
30843   PLN
 21124 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
2499   USD
 10560 PLN
Dzieci:
2499   USD
 10560 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun