Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Meksyk

Jeep Ekspedycja
Jeep Ekspedycja - Meksyk
Jeep Ekspedycja - Meksyk
Jeep Ekspedycja - Meksyk
Najwyższa jakość

Posmakuj prawdziwej ekstremalnej przygody.

Wycieczki fakultatywne Dominikana - Jeep espedycja - Tropical Sun ToursProgram: Rezerwat Biosfery Sian Ka’an / Punta Allen / Rejs łodziamiJest, to wycieczka dla ludzi, którzy chcą posmakować prawdziwej ekstremalnej przygody rozgrywającej się w przepięknej jukatańskiej dżungli.

Niewątpliwym walorem tego wyjazdu jest możliwość samodzielnego poprowadzenia profesjonalnego samochodu terenowego jakim jest Jeep Wrangler. Wycieczka skierowana jest, jednak nie tylko do miłośników motoryzacji i oktanów, ale również do amatorów pięknej karaibskiej przyrody.

Po odebraniu Państwa z lobby hotelu udajemy się do bazy jeepów a następnie kierujemy się w stronę Tulum, gdzie nastąpi reorganizacja i zostaną przydzielone auta. Po krótkim odpoczynku udajemy się w stronę rezerwatu Sian Ka'an, gdzie punktem docelowym jest niewielka rybacka wioska Punta Allen.

Po dotarciu na miejsce mały poczęstunek i przesiadamy się na łodzie motorowe by wyruszyć na poszukiwanie żółwi morskich, delfinów i manatów w ich naturalnym środowisku. Przepłyniemy również tunelami wodnymi pośród lasów mangrowych, będziemy nurkować na rafie oraz popływamy w naturalnym basenie morskim.

Następnie powrót do przystani, gdzie w restauracji na plaży zostanie podany obiad w formie bufetu. Po obiedzie przesiadamy się do Jeepów i udajemy w drogę powrotną do Państwa hoteli.

Z uwagi na specyfikę wycieczki i długiej przeprawy po bardzo złych nawierzchniach, nie polecamy jej osobom z problemami zdrowotnymi oraz schorzeniami kręgosłupa. W cenie wycieczki zawarte są wszelkie opłaty, bilety wstępu, podatki, transport oraz wyżywienie w postaci poczęstunku i obiadu w formie bufetu.
Cena nie zawiera napiwków dla kapitana łodzi.
Powrót do hotelu ok. godz. 17.30

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.

​​​​​​​Wycieczka dla dzieci od 4 roku życia.

Wycieczka odbywa się w wtorki, czwartki, soboty.

Ceny wycieczki

Playa del Carmen

CENA ONLINE:
Dorośli:
16900   USD
13500   USD
67002   PLN
 53522 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 3965 PLN

Rezerwuj
Cancun

CENA ONLINE:
Dorośli:
18200   USD
14500   USD
72156   PLN
 57487 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 3965 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun