Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Meksyk

Chichen Itza Classic
Chichen Itza Royal - Meksyk
Chichen Itza Royal - Meksyk
Chichen Itza Royal - Meksyk
Najwyższa jakość

Jeden z siedmiu współczesnych Cudów Świata - ruiny Chichen Itza.

Chichen Itza Tropical SunCenote Ikkil - Destylarnia Tequili - ValladolidTen dzień pełen atrakcji i ciekawych miejsc, skomponowany przez nasze biuro, daje Państwu szansę, by zobaczyć jedne z najsłynniejszych ruin świata, które w 2007 roku uznane zostały za jeden z Siedmiu Współczesnych Cudów Świata - ruiny Chichen Itza. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania destylarni Tequili, w której poznają Państwo tajniki produkcji tego słynnego alkoholu oraz będą mieli możliwość degustacji różnych rodzajów tego trunku. Kolejnym przystankiem będzie miasto Majów ukryte pośród Jukatańskiej dżungli, Chichen Itza.

Po zwiedzaniu i poznaniu fascynującej historii tego miejsca przewidziany jest czas wolny. Następnie udamy się do pobliskiej cenoty Ikkil by zażyć orzeźwiającej kąpieli. Po wizycie w cenocie i kąpieli posilimy się pysznym obiadem w pobliskiej restauracji, gdzie będzie można skosztować lokalnej kuchni. Ostatnim punktem dnia będzie wizyta w kolonialnym i urokliwym miasteczku Valladolid z kolorowymi fasadami domów i bujną roślinnością otaczającą zocalo czyli główny plac miasta. W Valladolid zakończymy naszą wycieczkę i udamy się w drogę powrotną do Państwa hoteli.
W cenie wycieczki zawarte są wszelkie opłaty, bilety wstępu, podatki, transport w komfortowych, klimatyzowanych warunkach oraz wyżywienie w postaci lunchu i obiadu w formie bufetu z napojem. Cena napiwków dla kelnerów i kierowcy. Powrót do hotelu ok. godz. 19:00Uwaga!
Wymienione czasy oraz kolejność zwiedzania są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.

Odbiór z hoteli na Isla Mujeres kosztuje 15 USD/os.
​​​​​​​Wycieczka dla dzieci od 4 roku życia.

Wycieczka odbywa się raz w tygodniu w piątki.

Ceny wycieczki

CENA ONLINE:
Dorośli:
14000   USD
12500   USD
61275   PLN
 54710 PLN
Dzieci:
10000   USD
8500   USD
43768   PLN
 37203 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 4377 PLN
Dzieci:
1000   USD
 4377 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun