Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Meksyk

Rajskie Wyspy
Rajskie Wyspy - Meksyk
Rajskie Wyspy - Meksyk
Rajskie Wyspy - Meksyk
Najwyższa jakość

Gratka dla prawdziwych miłośników karaibskiej przyrody i morskich krajobrazów.

Wycieczki fakultatywne Meksyk Rajska Wyspa Tropical Sun Tours
Program: Isla Mujeres, Isla Contoy
Cena: 140 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 82 USD)

Wybierając tę wycieczkę mają Państwo możliwość zobaczenia w jeden dzień, aż dwóch karaibskich wysp położonych u wybrzeży Meksyku. I bez wątpienia jest to gratka dla wszystkich miłośników dzikiej, karaibskiej przyrody i typowych morskich, turkusowych krajobrazów. Dzień rozpoczniemy na przystani łodzi w jednym z portów w Cancun. Po małym poczęstunku w postaci ciasta, owoców oraz napoi udamy się w kierunku szybkich łodzi, gdzie zostaną rozdane kamizelki ratunkowe, które są obowiązkowe podczas rejsu łodziami oraz podczas snorkelingu.

W pobliżu wyspy Contoy przewidziany jest snorkeling na drugiej pod względem wielkości rafie barierowej na świecie (dostępne dla dzieci od 10 rż.). Będzie możliwość podglądnięcia wodnych mieszkańców Karaibów w tym m.in. płaszczek i żółwi morskich. Po przybiciu do Wyspy Contoy, która jest ścisłym rezerwatem i może na niej przebywać tylko 200 osób dziennie, udamy się na krótki spacer po najciekawszych i najpiękniejszych miejscach wyspy.

Po zwiedzaniu czas wolny na plaży oraz możliwość snurkowania przy brzegu na pobliskiej rafie. Koło południa zostanie podany pyszny lunch w formie bufetu składający się m.in. z grillowanej ryby w stylu Tikin-Xic. Po lunchu czas wolny, a następnie powrót na łodzie, którymi udamy się w kierunku Wyspy Kobiet. Na wyspie przewidziany jest czas wolny a następnie powrót na łodzie w kierunku portu w Cancun. W cenie wycieczki zawarte są wszelkie opłaty, podatki, transport w komfortowych, klimatyzowanych warunkach oraz wyżywienie all inclusive w postaci lekkiego śniadania i obiadu w formie bufetu oraz napoi i piwa, sprzętu do snorkelingu.

Cena nie zawiera biletu wstępu do rezerwatu 5usd od osoby oraz napiwków dla obsługi łodzi i kierowcy.

Odbiór z hoteli na Isla Mujeres kosztuje 15 USD/os.

Powrót do hotelu ok. godz. 16.30

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.

Wycieczka odbywa się 2 razy w tygodniu w niedziele, piątki.

Ceny wycieczki

CENA ONLINE:
Dorośli:
15700   USD
14000   USD
68716   PLN
 61275 PLN
Dzieci:
9400   USD
10500   USD
41142   PLN
 45956 PLN
Niemowlęta:
10500   USD
 45956 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 4377 PLN
Dzieci:
1000   USD
 4377 PLN
Niemowlęta:
1000   USD
 4377 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun