Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Meksyk

Coba Tulum Cenota i Skansen Maya
Coba Tulum Cenoty - Meksyk
Coba Tulum Cenoty - Meksyk
Coba Tulum Cenoty - Meksyk
Najwyższa jakość

Wycieczka dla miłośników natury, przyrody i fascynatów historii.

Program: Tulum - Coba - Cenote Choo Ha - Skansen Maya

Coba Tulum Cenoty, wycieczki fakultatywne, Meksyk, Tropical SunJest to wycieczka bez długich, uciążliwych przejazdów o bardzo bogatym programie zarówno dla miłośników natury, przyrody, jak i fascynatów historii.

Odwiedzamy w jednym dniu cztery niezwykłe miejsca. Pierwszym punktem programu będzie zwiedzanie miasta Majów Tulum, które jest najpiękniej położonym miastem tej cywilizacji. Tutaj również znajduje się jedna z dziesięciu najpiękniejszych plaż świata, na której w czasie wolnym istnieje możliwość kąpieli.

Po zwiedzaniu tego pięknego i niewielkiego miasta udamy się w kierunku kolejnych atrakcji tego dnia, czyli podziemnej cenoty z krystalicznie czystą wodą i pięknymi formacjami skalnymi pośród których przewidziana jest orzeźwiająca kąpiel.

Kolejnym przystankiem jest Skansen Maya. Tam poznamy historię ludu Majów. W skansenie będzie również możliwość podejrzenia produkcję świetnej jakości hamaków tradycyjne pasieki oraz spróbować tradycyjnego jedzenia z półwyspu. Jest to podróż od zamierzchłych czasów aż do współczesności przez wieki panowania tej znamienitej cywilizacji.  

Następnie udamy się do miasteczka Coba, gdzie w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania kuchni Jukatańskiej. Po pysznym obiedzie wejdziemy do tajemniczego miasta Majów Coba.

Przesiadamy się na riksze by ścieżkami w dżungli dotrzeć do jednej z najwyższych piramid na Jukatanie, na szczyt której będzie można się wspiąć. W Coba zakończymy ten dzień pełen wrażeń i udamy się w drogę powrotną do Państwa hoteli.

W cenie wycieczki zawarte są wszelkie opłaty, bilety wstępu, podatki, transport w komfortowych, klimatyzowanych warunkach oraz wyżywienie w postaci lunchu i obiadu w formie bufetu i napoje.

Cena nie zawiera napoi do obiadów oraz napiwków dla kelnerów i kierowcy.

Odbiór z hoteli na Isla Mujeres kosztuje 15 USD/os.

Powrót do hotelu ok. godz. 17.30

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.

Wycieczka dla dzieci od 4 roku życia.

Wycieczka odbywa się raz w tygodniu w wtorki.

Ceny wycieczki

CENA ONLINE:
Dorośli:
15500   USD
13500   USD
67840   PLN
 59087 PLN
Dzieci:
7500   USD
8500   USD
32826   PLN
 37203 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 4377 PLN
Dzieci:
1000   USD
 4377 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun