Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Mauritius

W krainie drapieżców
W krainie drapieżców - Mauritius
W krainie drapieżców - Mauritius
W krainie drapieżców - Mauritius
Najwyższa jakość

Wyprawa dla fanów drapieżnych zwierząt oraz egzotycznych roślin.

W krainie drapieżców, wycieczki fakultatywne, Mauritius, Tropical SunCasela Nature & Leisure Park położony jest w zachodniej części Mauritiusa - między Flic en Flac i Tamarin - park zajmuje powierzchnię około 14 ha. W tym magicznym miejscu można zobaczyć około 1500 ptaków, ponad 150 gatunków różnych zwierząt, takich jak: imponujące olbrzymie żółwie, lwy, małpy, tygrysy, gepardy, zebry, antylopy oraz żyrafy. Park tworzą różnorodne egzotyczne rośliny i kwiaty.

Ponadto na terenie parku znajduje się majestatyczna restauracja Le Mirador z pięknym widokiem na zachodnie wybrzeże. Miłośnicy fotografii i dzikich zwierząt z pewnością nie będą rozczarowani.

Program wycieczki w Parku Casela obejmuje także spacer po ptaszarni, gdzie zobaczą Państwo gatunki ptaków z całego świata, safari z możliwością uchwycenia egzotycznych zwierząt na zdjęciach, wizytę w parku z kotami drapieżnymi oraz ekscytujący tor zjazdowy toboggan.

Za dodatkową opłatą możecie Państwo skorzystać z wielu innych atrakcji. Dla osób odważnych i lubiących silne emocje będzie możliwy spacer z lwami w towarzystwie profesjonalnego przewodnika (opcja dostępna wyłącznie dla osób mierzących conajmniej 150 cm wzrostu oraz powyżej 15 roku życia).

Wycieczka za dodatkową opłatą może być realizowana z obsługą polskojęzyczną. Standardowa oferta obejmuj obsługę anglojęzyczną.

Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Ceny wycieczki

Wycieczka na zamówienie, zapraszamy do kontaktu.
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun