Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Mauritius

Katamaran - wyspa Gabriela
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Najwyższa jakość

Poznaj niezwykłe tajemnice podwodnego świata.

Wybierz się w niezapomnianą podróż komfortowym katamaranem. Rejs rozpoczyna się o godzinie 9.00. Katamaran wypływa z niewielkiej przystani położonej w urokliwej zatoce w Grand Bay. Podczas rejsu po turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego będą mogli Państwo podziwiać piękne, białe plaże oraz niezwykłą roślinność. Nie zabraknie też czasu na pływanie w szmaragdowej lagunie czy snurkowanie w maskach by móc przyjrzeć się z bliska wyjątkowo kolorowemu podwodnemu życiu. Nasza załoga zadba o to, by mile spędzili Państwo czas na katamaranie, przy dźwiękach lokalnej muzyki.
W pierwszej kolejności czeka nas półtorej godzinny rejs do Ile aux Gabriel (Wyspa Gabriela), wyspy znanej z dziewiczych plaż i krystalicznie czystych wód, otaczających jej brzegi.
Około godziny 12.30 przewidziany jest posiłek w formie bufetu na plaży lub na katamaranie. Nasze tropikalne menu oprócz standardowych dań, oferuje także świeże, lokalne produkty- również dla wegetarian, po wcześniejszym powiadomieniu organizatorów wycieczki.

Wycieczki fakultatywne Tropical Sun wyspa Gabriela
Wycieczki fakultatywne Tropical Sun wyspa Gabriela

Przy odrobinie szczęścia, podczas rejsu możemy natknąć się na delfiny oraz wieloryby- jeśli tak się zdarzy, załoga zatrzyma katamaran by mogli Państwo przyjrzeć się im z bliska.
Istnieje również opcja wypoczynku na rajskiej plaży, czas na pływanie i snurkowanie oraz spacer po wyspie- każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Około godziny 15.00 opuścimy Wyspę Gabriela, udając się w drogę powrotną do Grand Bay.
Przed zakończeniem tego niezwykłego dnia, na katamaranie przewidziany jest poczęstunek wraz z degustacją lokalnych trunków, a wszystko to przy muzyce na żywo. Powrót planowany jest na godzinę 16.00.

Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.
Wycieczka odbywa się z anglojęzycznym przewodnikiem.

Ceny wycieczki

Wycieczka na zamówienie, zapraszamy do kontaktu.
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun