Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne - Mauritius

Katamaran - wyspa Gabriela

Wybierz się w niezapomnianą podróż komfortowym katamaranem. Rejs rozpoczyna się o godzinie 9.00. Katamaran wypływa z niewielkiej przystani położonej w urokliwej zatoce w Grand Bay. Podczas rejsu po turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego będą mogli Państwo podziwiać piękne, białe plaże oraz niezwykłą roślinność. Nie zabraknie też czasu na pływanie w szmaragdowej lagunie czy snurkowanie w maskach by móc przyjrzeć się z bliska wyjątkowo kolorowemu podwodnemu życiu. Nasza załoga zadba o to, by mile spędzili Państwo czas na katamaranie, przy dźwiękach lokalnej muzyki.
W pierwszej kolejności czeka nas półtorej godzinny rejs do Ile aux Gabriel (Wyspa Gabriela), wyspy znanej z dziewiczych plaż i krystalicznie czystych wód, otaczających jej brzegi.
Około godziny 12.30 przewidziany jest posiłek w formie bufetu na plaży lub na katamaranie. Nasze tropikalne menu oprócz standardowych dań, oferuje także świeże, lokalne produkty- również dla wegetarian, po wcześniejszym powiadomieniu organizatorów wycieczki.


Przy odrobinie szczęścia, podczas rejsu możemy natknąć się na delfiny oraz wieloryby- jeśli tak się zdarzy, załoga zatrzyma katamaran by mogli Państwo przyjrzeć się im z bliska.
Istnieje również opcja wypoczynku na rajskiej plaży, czas na pływanie i snurkowanie oraz spacer po wyspie- każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Około godziny 15.00 opuścimy Wyspę Gabriela, udając się w drogę powrotną do Grand Bay.
Przed zakończeniem tego niezwykłego dnia, na katamaranie przewidziany jest poczęstunek wraz z degustacją lokalnych trunków, a wszystko to przy muzyce na żywo. Powrót planowany jest na godzinę 16.00.

Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Ceny wycieczki

CENA STANDARD:
Dorośli:
9000 EUR
32293 PLN
Dzieci:
4500 EUR
16146 PLN
Niemowlęta:
000 EUR
000 PLN
PROMOCJA ONLINE:
Dorośli:
7500 EUR
26911 PLN
Dzieci:
3750 EUR
13455 PLN
Niemowlęta:
000 EUR
000 PLN
Rezerwacja tylko:
Dorośli:
1500 EUR
5382 PLN
Dzieci:
750 EUR
2691 PLN
Niemowlęta:
000 EUR
000 PLN

Rezerwuj


+
-

+
-

* pola obowiązkowe