Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Mauritius

Katamaran - wyspa Gabriela
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Katamaran - wyspa Gabriela - Mauritius
Najwyższa jakość

Poznaj niezwykłe tajemnice podwodnego świata.

Wybierz się w niezapomnianą podróż komfortowym katamaranem. Rejs rozpoczyna się o godzinie 9.00. Katamaran wypływa z niewielkiej przystani położonej w urokliwej zatoce w Grand Bay. Podczas rejsu po turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego będą mogli Państwo podziwiać piękne, białe plaże oraz niezwykłą roślinność. Nie zabraknie też czasu na pływanie w szmaragdowej lagunie czy snurkowanie w maskach by móc przyjrzeć się z bliska wyjątkowo kolorowemu podwodnemu życiu. Nasza załoga zadba o to, by mile spędzili Państwo czas na katamaranie, przy dźwiękach lokalnej muzyki.
W pierwszej kolejności czeka nas półtorej godzinny rejs do Ile aux Gabriel (Wyspa Gabriela), wyspy znanej z dziewiczych plaż i krystalicznie czystych wód, otaczających jej brzegi.
Około godziny 12.30 przewidziany jest posiłek w formie bufetu na plaży lub na katamaranie. Nasze tropikalne menu oprócz standardowych dań, oferuje także świeże, lokalne produkty- również dla wegetarian, po wcześniejszym powiadomieniu organizatorów wycieczki.

Przy odrobinie szczęścia, podczas rejsu możemy natknąć się na delfiny oraz wieloryby- jeśli tak się zdarzy, załoga zatrzyma katamaran by mogli Państwo przyjrzeć się im z bliska.
Istnieje również opcja wypoczynku na rajskiej plaży, czas na pływanie i snurkowanie oraz spacer po wyspie- każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Około godziny 15.00 opuścimy Wyspę Gabriela, udając się w drogę powrotną do Grand Bay.
Przed zakończeniem tego niezwykłego dnia, na katamaranie przewidziany jest poczęstunek wraz z degustacją lokalnych trunków, a wszystko to przy muzyce na żywo. Powrót planowany jest na godzinę 16.00.

Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Ceny wycieczki

Wycieczka na zamówienie, zapraszamy do kontaktu.
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe





Nurkowanie z Tropical Sun
Rezerwacja telefoniczna
Rezerwacja telefoniczna

Jeżeli jesteś zainteresowany rezerwacją wycieczki podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie.

lub zadzwoń na numer:

+48 533 661 661

* Wysłanie numeru oznacza wyrażenie zgody na kontakt.