Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne - Dominikana

Samana z wodospadem El Limon z przelotem
Samana z wodospadem El Limon z przelotem
Samana z wodospadem El Limon z przelotem
Samana z wodospadem El Limon z przelotem
Najwyższa jakość

Dominikana, Samana, avionetka, el limon, Tropical Sun Tours

Samolotowa wersja wycieczki na Samanę i wodospad El Limon wraz z wyspą Bacardi to idealna alternatywa dla tych, którzy nie lubią długich podróży autobusem. Jest to przepiękna wycieczka przeznaczona dla fanów pięknych widoków i dzikiej przyrody. Wycieczkę rozpoczynamy od przyjazdu do portu lotniczego Punta Cana, terminalu przeznaczonego na loty krajowe. Po przejściu odprawy wchodzimy na pokład awionetki grupy SAP lub małego samolotu turystycznego, dzięki której po 30 minutowym locie docieramy do miasta portowego Samana. Po dotarciu na miejsce przesiadamy się do odkrytej ciężarówki typu truck safari, po czym pokonujemy dystans około 25 kilometrów i dojeżdżamy do rancza. W trakcie podróży mamy okazję podziwiać tradycyjną zabudowę małej osady dominikańskiej, prawdziwie tętniącej życiem oraz ciągnące się pobliskie gaje palmowe. Na ranczo przesiadamy się na konie (każdy zwiedzający jest pod opieką indywidualnego przewodnika) i krętymi, wąskimi ścieżkami docieramy do najwyższego na Dominikanie wodospadu El Limon, który swoją nazwę zawdzięcza limonkowemu kolorze wody. Po 30 minutach docieramy do miejsca postoju, z którego 10 minut marszu dzieli nas od celu. U podnóża wodospadu każdy zwiedzający może zaczerpnąć orzeźwiającej kąpieli oraz zrelaksować się na łonie natury. Po 30 minutowym odpoczynku, wyruszamy w drogę powrotną. Na ranczo czeka na nas przepyszny, tradycyjny obiad dominikański, kawa, zimne napoje oraz drinki. Po odpoczynku wsiadamy do truck safari i dostajemy się portu Samana, z którego wypływamy na wyspę Cayo Levantado zwaną „Bacardi Island”. Jej bajkowe widoki stały się inspiracja dla firmy alkoholowej, która tam kręciła reklamy swoich produktów. Na miejscu możliwość snorkelingu w przybrzeżnych wodach czy spacer po prawdziwie rajskiej plaży. Po 1,5 godziinym odpoczynku wyruszamy w podróż powrotną do portu Samana, a następnie odkrytą cieżarówką typu truck safari dostajemy się po portu lotniczego, z którego wylatujemy do Punta Cany.

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie.

w rejonie Punta Cana, Uvero Alto odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie.

W regionie Bayahibe z hoteli m.in. Viva Wydham Palace i Beach, Be Live Collection Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana oraz Iberostar Hacienda Dominicus koszt transferu wynosi +20$/ os.

Wycieczka realizowana jest wraz z polskim porzewodnikiem Tropical Sun Tours

Powrót do hotelu ok. godz. 19.30

Uwaga:

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Zarezerwuj wycieczkę

Wycieczka odbywa się 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki.

Rezerwuj

Ceny wycieczki

Cena standardowa:
Dorośli:
27000 USD
96879 PLN
Dzieci:
18000 USD
64586 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN
CENA ONLINE:
Dorośli:
25999 USD
93287 PLN
Dzieci:
16999 USD
60994 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN
Rezerwacja tylko:
Dorośli:
1999 USD
7173 PLN
Dzieci:
1999 USD
7173 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN

Rezerwuj


+
-

+
-

* pola obowiązkowe