Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

SAMANA ADVENTURE VIP
SAMANA ADVENTURE VIP - NOWOŚĆ NA LATO!
SAMANA ADVENTURE VIP - NOWOŚĆ NA LATO!
SAMANA ADVENTURE VIP - NOWOŚĆ NA LATO!
Najwyższa jakość

Jedyny taki program wycieczki na półwysep Samana!

WYCIECZKA ODBYWA SIĘ WE WTORKI I CZWARTKI

Niepowtarzalny program wycieczki na półwysep Samana! Rano wyjeżdżamy z hotelu do miejscowości Las Canitas. Tutaj w tej urokliwej wiosce zostanie podane śniadanie kontynentalne. Następnie ruszamy na wyspę Cayo Levantado, zwaną wyspą Bacardi. Jej bajkowe widoki stały się inspiracją dla firmy alkoholowej, która tam kręciła reklamy swoich produktów.

Wycieczki fakultatywne, Dominikana, Samana, lasy namorzynowe, Tropical Sun
Wycieczki fakultatywne, Dominikana, Samana, lasy namorzynowe, Tropical Sun

Tutaj czas na plażowanie i podziwianie zatoki Samana. Po relaksie na wyspie przepłyniemy na półwysep Samana, gdzie będzie na nas czekać półotwarta ciężarówka, którą udamy się na w kierunku majestatycznej Playa Rincon. Plaża ukrywa się w przepięknej zatoce, otoczona jest tysiącami palm kokosowych i zaliczana jest do najpiękniejszych plaż na świecie. Tutaj, poza plażowaniem, będzie możliwość kąpieli w krystalicznie czystych wodach ujścia rzeki Cano Frio. Towarzyszyć nam będzie niesamowita sceneria tysięcy palm oraz kolorów, od turkusowego, przez złocisty, biały, soczyście zielony i aż po błękit.

Wycieczki fakultatywne, Dominikana, konno do wodospadu El Limon, Tropical Sun
Wycieczki fakultatywne, Dominikana, Samana, wodospad El Limon, Tropical Sun

Wyruszamy w drogę powrotną do malutkiej miejscowości Carenerro, gdzie zjemy dominikański obiad z pięknym widokiem za Zatokę Samana i wyspę Bacardi! Następnie po obiedzie przejedziemy do miejscowości Santa Barbara de Samana, w której można podziwiać kolonialną architekturę. Stąd wypływamy katamaranem do Parku Narodowego Los Haitises. Po drodze zobaczymy “Most Napoleona” oraz urocze karaibskie plaże.

Wycieczki fakultatywne, Dominikana, wyspa Bacardi, Cayo Levantado, Tropical Sun
Wycieczki fakultatywne, Dominikana, wyspa Bacardi, Cayo Levantado, Tropical Sun

Park Narodowy Los Haitises, który jest drugim najważniejszym miejscem do odwiedzenia w Dominikanie. Słynie on z: lasów namorzynowych, jaskiń Indian Taino, niesamowitych wysp w postaci form skalnych porośniętych tropikalną roślinnością. Po wizycie w tym niepowtarzalnym miejscu popłyniemy do miejscowości Sabana de la Mar, gdzie będzie na nas czekał transport powrotny do hoteli.

Podczas trwania całej wycieczki i przejazdów zimne napoje (również na bazie rumu) i woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim przewodnikiem Tropical Sun Tours.

Wycieczka odbywa się w wtorki, czwartki.

Ceny wycieczki

PUNTA CANA

CENA ONLINE:
Dorośli:
15000   USD
12999   USD
68298   PLN
 59187 PLN
Dzieci:
7999   USD
 36421 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
4999   USD
 22761 PLN
Dzieci:
4999   USD
 22761 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun