Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Statki - rejsy po Karaibach

Statki - rejsy po Karaibach

MSC Armonia
MSC Armonia

MSC Armonia jest jednym z pierwszych statków linii MSC Cruises. Posiada łącznie 13 pokładów z czego 8 do dyspozycji pasażerów. Zaprojektowany z włoskim rozmachem, dopracowany w szczegółach sprawia, że jest idealnym miejscem na wypoczynek.

MSC Opera
MSC Opera

MSC Opera jest jednym z mniejszych statków linii MSC Cruises. Jednostka posiada 13 pokładów, z czego 8 do dyspozycji pasażerów. Na pokładzie statku znajdziemy wiele atrakcji zarówno dla starszych jak i dla najmłodszych.

Pullmantur Zenith
Pullmantur Zenith

Statek Zenith dzięki swojej średniej wielkości i ponadczasowemu wystrojowi zapewnia kameralną i przyjazną atmosferę. Na statku znajduje się wiele barów i klubów z muzyką na żywo, gdzie zabawa odbywa się w stylu hiszpańskiej fiesty.

Costa Pacifica
Costa Pacifica

Na statku Costa Pacifica motywem przewodnim jest muzyka. Na każdym pokładzie znajdziemy żywiołowe, kolorowe wnętrza, ozdobione nutami i instrumentami. Jest to jedyny statek linii Costa Cruises, gdzie znajduje się studio nagraniowe.

Costa Favolosa
Costa Favolosa

Costa Favolosa, migocze kryształami Swarovskiego, uwodzi przepychem sal, zdobionych marmurem, alabastrem i drzewem różanym. Oprócz magicznej atmosfery, na gości czeka również ekskluzywne Samsara Spa, wspaniały park wodny ze zjeżdżalnią, wyrafinowana kuc

Tropical Sun Tours
,
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun