x Wycieczki lokalne - rezerwacja online

Park Los Haitises, wodospad El Limon na Samanie

wyprawa dla fanów dzikiej przyrody Dominikany.

Rezerwuj wycieczkę » Standardowa cena: 215 USD
CENA ONLINE:  199 USD za osobę  (dzieci 139 USD)
Rezerwacja tylko 20 USD lub 84,30 PLN.

Wycieczki odbywają się 1 raz w tygodniu: NIEDZIELA od 1.11 ŚRODA I SOBOTA

Dominikana, Park Los Haitises, wodospad El Limon, Tropical Sun Tours

To wyprawa dla fanów dzikiej przyrody Dominikany, rozpoczynająca się od około 2-godzinnej podróży, w czasie której będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne widoki pobliskich gór, małych dominikańskich wiosek i fascynującej roślinności. W międzyczasie przystanek na śniadanie w lokalnym zajeździe. Po dotarciu do Sabana de la Mar krótka przerwa na kawę, napoje i następnie 20 minut drogi do wejścia Parku Narodowego Los Haitises. Tam wsiadamy do łodzi i płyniemy poprzez cudowne, robiące niesamowite wrażenie kanały, wijące się wśród metrowej wysokości napowietrznych korzeni mangrowców rosnących na wodach zatoki Samana. W lasach namorzynowych żyje ponad 100 gatunków ptaków, między innymi pelikany, ibisy, fregaty i papugi. Przedzieramy się wzdłuż szczytów nabrzeżnych wzgórz, maleńkich wysepek (cayos) i wapiennych wzgórz (mogotes). Po drodze zawijamy do brzegu, gdzie zwiedzamy jaskinię Arena Grotte i jaskinię Linea z autentycznymi inskrypcjami i rzeźbami Indian Taino. Kolejne 20 minut zajmie nam rejs szybką łodzią do portu po drugiej stronie zatoki. Po drodze ukazują nam się zapierające dech widoki niesamowitych dzikich plaż i bezludnych wybrzeży. W porcie Samana wsiadamy do odkrytej ciężarówki typu truck safari, po czym pokonujemy dystans około 25 kilometrów i dojeżdżamy do ranczo, skąd konno - każdy Zwiedzający pod opieką indywidualnego przewodnika - wyruszamy pod najwyższy na Dominikanie wodospad El Limon. Trasa prowadzi przez góry, przejeżdżamy przez krystaliczną rzekę, integrując się z niesamowitą, dziką przyrodą. Po 30 minutach docieramy do miejsca, z którego 10 minut marszu dzieli nas od celu. Na miejscu możliwość kąpieli u podnóża wodospadu, a w drogę powrotną wyruszamy po trzydziestominutowym odpoczynku. Na rancho czeka na nas obiad, kawa, zimne napoje i drinki. Po odpoczynku powrót truck safari do portu Samana i łodzią do Sabana de La Mar skąd odjeżdżamy autobusem.

Podczas trwania całej wycieczki i przejazdów zimne napoje i woda w cenie.

Powrót do hotelu ok. godz. 21.00

Uwaga:

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu