Wycieczka w pakiecie taniej! Sprawdź pakiety Rezerwuj »

wyprawa dla fanów dzikiej przyrody Dominikany.

Dominikana, Park Los Haitises, wodospad El Limon, Tropical Sun Tours

To wyprawa dla fanów dzikiej przyrody Dominikany, rozpoczynająca się od około 2-godzinnej podróży, w czasie której będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne widoki pobliskich gór, małych dominikańskich wiosek i fascynującej roślinności. Po dotarciu do Sabana de la Mar krótka przerwa na kawę, napoje i następnie 20 minut drogi do wejścia Parku Narodowego Los HaitisesW przeciwieństwie do innych firm, które Los Haitises mają tylko w nazwie, my udajemy się do serca tego Parku Narodowego. Tam wsiadamy do łodzi i płyniemy poprzez cudowne, robiące niesamowite wrażenie kanały, wijące się wśród metrowej wysokości napowietrznych korzeni mangrowców rosnących na wodach zatoki Samana. W lasach namorzynowych żyje ponad 100 gatunków ptaków, między innymi pelikany, ibisy, fregaty i papugi. Przedzieramy się wzdłuż szczytów nabrzeżnych wzgórz, maleńkich wysepek (cayos) i wapiennych wzgórz (mogotes). Po drodze zawijamy do brzegu, gdzie zwiedzamy jaskinię Arena Grotte i jaskinię Linea z autentycznymi inskrypcjami i rzeźbami Indian Taino. Kolejne 20 minut zajmie nam rejs szybką łodzią do portu po drugiej stronie zatoki. Po drodze ukazują nam się zapierające dech widoki niesamowitych dzikich plaż i bezludnych wybrzeży. W porcie Samana wsiadamy do odkrytej ciężarówki typu truck safari, po czym pokonujemy dystans około 25 kilometrów i dojeżdżamy do ranczo, skąd konno - każdy Zwiedzający pod opieką indywidualnego przewodnika - wyruszamy pod najwyższy na Dominikanie wodospad El Limon. Trasa prowadzi przez góry, przejeżdżamy przez krystaliczną rzekę, integrując się z niesamowitą, dziką przyrodą. Po 30 minutach docieramy do miejsca, z którego 10 minut marszu dzieli nas od celu. Na miejscu możliwość kąpieli u podnóża wodospadu, a w drogę powrotną wyruszamy po trzydziestominutowym odpoczynku. Na rancho czeka na nas obiad, kawa, zimne napoje i drinki. Po odpoczynku powrót truck safari do portu Samana i łodzią do Sabana de La Mar skąd odjeżdżamy autobusem.

Od 1.11.2017 wycieczka będzie odbywać się w każdą środę.

Podczas trwania całej wycieczki i przejazdów zimne napoje i woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim porzewodnikiem Tropical Sun Tours

w rejonie Punta Cana, Uvero Alto  odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie

W regionie Bayahibe z hoteli m.in. Viva Wydham Palace i Beach, Be Live Collection Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana oraz Iberostar Hacienda Dominicus koszt transferu wynosi +20$/ os.

Powrót do hotelu ok. godz. 21.00

Uwaga:

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu