Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

HIT CENOWY! TRÓJPAK - Promocja
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
Najwyższa jakość

Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zakupu minimum 7 dni przed datą pierwszej wycieczki! 

W skład pakietu wchodzą trzy wycieczki, które są niemal obowiązkowymi elementami wizyty na Dominikanie. 

Rajską część Dominikany reprezentuje wycieczka Saona All Inclusive i Altos De Chavon. Wprowadzi nas ona w rajski, karaibski klimat. Wycieczkę rozpoczniemy zwiedzaniem miasteczka Altos de Chavon. Następnie wsiadamy do łodzi motorowej, którą pomkniemy do naturalnego basenu wodnego Piscina Natural. Punktem kulminacyjnym jest wizyta na plaży Abanico, jednej z najpiękniejszych miejsc na wyspie. W drodzę powrotnej czeka nas prawdziwa impreza na katamaranie.

TRÓJPAK - Promocja, plaża

Drugą wycieczką jest Adventure Dominicana All Inclusive. Program jest  stworzony dla osób, które chcą poznać prawdziwą niekomercyjną Dominikanę. Podczas tego dnia poznamy Dominikanę i jej mieszkańców. Zobaczymy ich prawdziwe życie, przyjemności, obowiązki i miejsca, w których przebywają. Poza hotelowymi resortami kryje się inne fascynujące życie, które biegnie swoim naturalnym tempem. Zobacz, jak mili i przyjaźni są mieszkańcy Dominikany.

TRÓJPAK - Promocja, targ

Ostatnim elementem pakietu jest wycieczka Santo Domingo Premium. Jest to obraz przede wszystkim Dominikany historycznej. Wycieczka po Zona Colonial czyli wpisanej na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO zabytkowej częsci stolicy, przenosi nas w czasy Kolumba. Tutaj zaczęła się historia Nowego Świata, ponieważ Santo Domingo było pierwszym miastem założonym przez hiszpańskich kolonizatorów. Santo Domingo z ponad 2 mln populacją robi wrażenie również jako miasto wielokulturowe, nowoczesne i tętniące życiem. To miasto, w którym historia łaczy się z teraźniejszością. 

TRÓJPAK - Promocja, Santo Domingo

Są to trzy dni pełne atrakcji i przygód, w towarzystwie doświadczonych polskich przewodników, którzy stworzą dla Państwa nie tylko klimat wspaniałej zabawy, ale też przedstawią historie i miejsca, które zaciekawią najbardziej wymagających turystów. Wszystkie wycieczki odbywają się w standardzie All Inclusive.
 

W regionie Bayahibe z hoteli m.in. Viva Wydham Palace i Beach, Be Live Collection Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana oraz Iberostar Hacienda Dominicus koszt transferu na wycieczkę AdventureDominicana wynosi +20$/ os.

UWAGA! 

Oferta specjalna ważna czasowo! Liczba pakietów promocyjnych ograniczona.

Ceny wycieczki

Sierpień EXTRA -26%

RABAT ONLINE
promocja -26% :
Dorośli:
19929   USD
14797   USD
75300   PLN
 55909 PLN
Dzieci:
12997   USD
9597   USD
49108   PLN
 36261 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
5997   USD
 22659 PLN
Dzieci:
5997   USD
 22659 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun