Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

HIT CENOWY! TRÓJPAK - Promocja
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
TRÓJPAK - Promocja - Dominikana
Najwyższa jakość

Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zakupu minimum 7 dni przed datą pierwszej wycieczki! 

W skład pakietu wchodzą trzy wycieczki, które są niemal obowiązkowymi elementami wizyty na Dominikanie. 

Rajską część Dominikany reprezentuje wycieczka Saona All Inclusive i Altos De Chavon. Wprowadzi nas ona w rajski, karaibski klimat. Wycieczkę rozpoczniemy zwiedzaniem miasteczka Altos de Chavon. Następnie wsiadamy do łodzi motorowej, którą pomkniemy do naturalnego basenu wodnego Piscina Natural. Punktem kulminacyjnym jest wizyta na plaży Abanico, jednej z najpiękniejszych miejsc na wyspie. W drodzę powrotnej czeka nas prawdziwa impreza na katamaranie.
Wycieczka odbywa się w poniedziałki i czwartki.

TRÓJPAK - Promocja, plaża

Drugą wycieczką jest Adventure Dominicana All Inclusive. Program jest  stworzony dla osób, które chcą poznać prawdziwą niekomercyjną Dominikanę. Podczas tego dnia poznamy Dominikanę i jej mieszkańców. Zobaczymy ich prawdziwe życie, przyjemności, obowiązki i miejsca, w których przebywają. Poza hotelowymi resortami kryje się inne fascynujące życie, które biegnie swoim naturalnym tempem. Zobacz, jak mili i przyjaźni są mieszkańcy Dominikany.
Wycieczka odbywa się we wtorki i piątki.

TRÓJPAK - Promocja, targ

Ostatnim elementem pakietu jest wycieczka Santo Domingo Premium. Jest to obraz przede wszystkim Dominikany historycznej. Wycieczka po Zona Colonial czyli wpisanej na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO zabytkowej częsci stolicy, przenosi nas w czasy Kolumba. Tutaj zaczęła się historia Nowego Świata, ponieważ Santo Domingo było pierwszym miastem założonym przez hiszpańskich kolonizatorów. Santo Domingo z ponad 2 mln populacją robi wrażenie również jako miasto wielokulturowe, nowoczesne i tętniące życiem. To miasto, w którym historia łaczy się z teraźniejszością. 
Wycieczka odbywa się w niedziele.

TRÓJPAK - Promocja, Santo Domingo

Są to trzy dni pełne atrakcji i przygód, w towarzystwie doświadczonych polskich przewodników, którzy stworzą dla Państwa nie tylko klimat wspaniałej zabawy, ale też przedstawią historie i miejsca, które zaciekawią najbardziej wymagających turystów. Wszystkie wycieczki odbywają się w standardzie All Inclusive.

UWAGA! 
Oferta specjalna ważna czasowo! Liczba pakietów promocyjnych ograniczona.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

RABAT ONLINE:
Dorośli:
28597   USD
14897   USD
108940   PLN
 56750 PLN
Dzieci:
18897   USD
12297   USD
71988   PLN
 46845 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
5997   USD
 22846 PLN
Dzieci:
5997   USD
 22846 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun