Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Wymarzone wakacje

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji na Dominikanie-miejscu, które na pewno na zawsze utkwi w naszej pamięci. Rajskie plaże, ciepły ocean, wspaniały hotel Palladium Bavaro. Wszystko jak w ofercie. No i ten widok z balkonu na piękny ocean.

Dziękujemy Pani Kasi za profesjonalizm i wyrozumiałość. Zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc. Dziękujemy za wspaniałe klimaty wycieczek Monice i szczególnie Marino. Te palmy, ten piasek, ten szmaragdowy ocean, te drinki, ta muzyka, wspaniali, uśmiechnięci ludzie to po prostu raj, o którym marzyliśmy.

Polecamy wyjazd na Dominikanę z tym biurem

Jola i Janusz

Tropical Sun Tours - opinie - Wymarzone wakacje
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe