Podróże jakich oczekujesz

Oferty wyjazdów - Mauritius

LE VICTORIA ****+
LE VICTORIA, Mauritius, Tropical Sun Tours
LE VICTORIA, Mauritius, Tropical Sun Tours
LE VICTORIA, Mauritius, Tropical Sun Tours
Najwyższa jakość
Propozycje wyjazdów zamieszczone są na podstawie dostępnych ofert w momencie aktualizacji dokonywanej przez Tropical Sun Tours i wymagają potwierdzenia. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą niezbędne jest potwierdzenie jej aktualności i warunków. Opublikowane na stronach internetowych tropicalsun.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Mauritius - hotel Le Victoria, basen podświetlony, tropical sun

Poznaj niezwykle przyjemną i ciepłą atmosferę hotelu Le Victoria i daj ponieść się fantastycznym atrakcjom jednego z najlepszych kurortów na Mauritiusie.


Mauritius - hotel Le Victoria, basen, tropical sunLe Victoria to wspaniały sposób na spędzenie niezapomnianych wakacji! Oferujemy przepięknie urządzone apartamenty rodzinne i nie tylko, z widokiem na morze oraz wspaniałą kuchnię, w której będą się Państwo rozkoszowali najlepszymi daniami przygotowanymi przez mistrzów gotowania. Niewątpliwą atrakcją jest możliwość wykupienia pakietu nurkowego i poznania przepięknych podwodnych widoków. Romantycznych uniesień dostarczy także wyśniona sceneria malowana zachodami słońca, które można podziwiać na najczystszych plażach przylegających do hotelu.

 • Hotel Le Victoria położony jest na północno-zachodnim wybrzeżu Mauritiusu, tuż przy pięknych, czystych plażach i olśniewającej scenerii palm
 • Le Victoria posiada świetną lokalizację: w połowie drogi do centrum turystycznego Grand Bay oraz stolicy Port Louis
 • Przestronne i wygodne pokoje oraz apartamenty z widokiem na morze, z dwoma łazienkami i dwoma sypialniami
 • Dla gości dostępne są trzy wyjątkowe restauracje z wyszukaną kuchnią i mistrzowsko przygotowanymi daniami
 • Szeroka oferta sportowa
 • Unikalny pakiet „Ultimate diving”
 • Centrum sportowo-rekreacyjne o powierzchni 450m2
 • Opcjonalny pakiet „Beachcomber All-inclusive”
 • Świetnie wyposażony i nowoczesny pokój konferencyjny oraz dwa przelegujące do niego pomieszczenia
 • Dostęp do Wi-Fi


Mauritius - hotel Le Victoria, rajska plaża, łóżka bali, tropical sun

Lokalizacja i oferta

Mauritius - hotel Le Victoria, mapa, lokalizacja, tropical sunWarto zwrócić uwagę na aspekt sportowy kurortu Le Victoria. Stanowi bowiem największe centrum sportowe na Mauritiusie. Goście hotelowi mogą skorzystać z opieki najlepszych trenerów i instruktorów, poznać tajniki sportów wodnych takich jak windsurfing, nurkowanie, czy żeglarstwo. Dla miłośników podwodnych atrakcji przygotowany został park morski z przepięknymi rafami i rybami. Lekcje nurkowania można wykupić już za 450 € i cieszyć się opieką najlepszych instruktorów oraz doskonalić swoje umiejętności w tej dyscyplinie.

Rodzinny aspekt Le Victoria nie obyłby się bez atrakcji dla dzieci. Zapraszamy do udziału w zajęciach w Klubie Dziecka. Doświadczeni i kreatywni animatorzy zapełnią czas Państwa pociechom, a Wy możecie oddać się aktywnemu wypoczynkowi. A wszystko to w otoczeniu przepięknych widoków, wspaniałego jedzenia oraz niezapomnianych, zapierających dech w piersi zachodów słońca, które uznawane są za jedne z najpiękniejszych na Wyspie.

Mauritius - hotel Le Victoria, tropikalna roślinność, rajska plaża, wybrzeże, tropical sun

RESTAURACJE

 

Mauritius - hotel Le Victoria, restauracja, tropical sun 

 • Le Superbe (kuchnia międzynarodowa, 400 miejsc),
 • L`Horizon (kuchnia rajska, świeże ryby i owoce morza, 50 miejsc),
 • La Casa (kuchnia włoska, 80 miejsc).
 

Usługi: centrum sportowe (kardio, spinning, aerobik, pilates, power plate), Klub Dziecięcy, opiekunka do dzieci (usługa 24 godzinna), butiki, możliwość uprawiania sportów wodnych i naziemnych: tenis, tenis stołowy, rower górski, siatkówka, bocce, narty wodne, windsurfing, żeglarstwo, kajaki, rowery wodne, snorkeling, rybołówstwo na otwartym morzu itp., pokoje konferencyjne, dostęp do Wi-Fi.

Mauritius - hotel Le Victoria, nurkowanie w basenie, tropical sun Mauritius - hotel Le Victoria, sporty wodne, kajaki, tropical sun

 


Mauritius - hotel Le Victoria, pokój, tropical sun

254 pokoi, w tym: 76 pokoi typu Superior znajdujących się na pierwszym piętrze (60m2), 78 pokoi typu Superior znajdujących się na parterze (60m2), 76 pokoi typu Deluxe (60m2), 15 apartamentów rodzinnych (120m2), 6 apartamentów typu Junior Suites (75m2), 2 apartamenty typu Senior Suites (120m2) oraz 1 apartament typu Executive Suite (120m2).

Mauritius - hotel Le Victoria, pokój Executive Suite, tropical sun Mauritius - hotel Le Victoria, pokój rodzinny, tropical sun

 

Wyposażone są one w oddzielne łazienki i toalety z niezbędnym sprzętem i narzędziami do higieny osobistej. Pomieszczenia są klimatyzowane, zaopatrzone w sprzęt RTV, bezprzewodowy Internet oraz możliwość korzystania z minibarów. 


Mauritius - hotel Le Victoria, pokój, tropical sun

 
Wczytywanie mapy...
+
-

+
-

* pola obowiązkowe