Podróże jakich oczekujesz

Oferty wyjazdów - Mauritius

LE CANONNIER ****
LE CANONNIER, Mauritius, Tropical Sun Tours
LE CANONNIER, Mauritius, Tropical Sun Tours
LE CANONNIER, Mauritius, Tropical Sun Tours
Najwyższa jakość
Propozycje wyjazdów zamieszczone są na podstawie dostępnych ofert w momencie aktualizacji dokonywanej przez Tropical Sun Tours i wymagają potwierdzenia. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą niezbędne jest potwierdzenie jej aktualności i warunków. Opublikowane na stronach internetowych tropicalsun.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Mauritius - hotel Le Canonnier, rajska plaża, ocean indyjski, tropical sun

Zanurz się w błękicie jednego z najstarszych zakątków Mauritiusu i doceń niezwykłą, rodzinną atmosferę Le Canonnier.


Mauritius - hotel Le Canonnier, basen, tropikalna roślinność, tropical sunLe Canonnier to hotel oferujący przede wszystkim usługi SPA i Wellness. Położony w urokliwym miejscu, na północnym wybrzeżu Mauritiusu, posiada doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne oraz rekreacyjne. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i pozna niezwykłą przyrodę rajskich plaż. Architektura hotelu nawiązuje do tradycyjnych budowli z tego regionu, a harmonia zachowana miedzy nowoczesnością i luksusem, sprawia, że wypoczynek jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Le Canonnier szczyci się iście naturalnym i niezdeptanym przez człowieka otoczeniem, z siecią ścieżek wytyczonych w naturalny sposób, bogactwo roślin oraz klimat przenoszą do innego wymiaru luksusu i relaksu. Goście hotelowi mogą nacieszyć podniebienie wyszukanymi potrawami i wziąć udział w znanym na całej wyspie wydarzeniu „Noc Homara”.

  • Le Canonnier łączy w sobie luksus, relaks i doskonałą, rajską przyrodę północnego Mauritiusu.
  • O zdrowie i dobre samopoczucie gości hotelowych dba wyspecjalizowany zespół fizjoterapeutów i masażystów, którzy polecają swoje usługi w wielu punktach SPA i Wellness w kurorcie.
  • Możecie Państwo wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie na Wasz przyjazd, skosztować potraw lokalnej kuchni lub poznać miejscową przyrodę.
  • Dzięki opcjonalnemu pakietowi „Beachcomber All-Inclusive Package” mogą Państwo swobodnie korzystać ze wszystkich atrakcji kurortu.
  • La Canonnier to raj dla maluchów. Starą, XVIII wieczną latarnię morską przekształcono w Dziecięcy Klub. Odbywa się tutaj wiele ciekawych, inspirujących wydarzeń i zabaw tylko dla najmłodszych bywalców hotelu. Co więcej, wyposażano to miejsce także w kącik pielęgnacji najmłodszych, w którym znajdą Państwo niezbędne produkty pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt.
 

Lokalizacja i oferta

Mauritius - hotel Le Canonnier, rajska plaża, ocean indyjski, tropical sunSąsiedztwo z wioską Grand Baie i położenie na półwyspie z widokiem na pomniejsze wyspy na wybrzeżu północnym Mauritiusu stanowi idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości są w pełni wyposażone apartamenty z dwoma sypialniami oraz kącik pielęgnacji niemowlęcia i dziecka wraz z wyposażeniem oraz Klub Dziecięcy.

Ogrody wraz z fontannami oraz roślinnością lokalną i baseny rozpostarte na powierzchni 7 hektarów stanowią bazę dla Centrum Wellness i masażu znajdujące się w drzewie Bodhi. Goście hotelowi mogą skorzystać z trzech restauracji, sklepów, baru, dyskoteki oraz szerokiej oferty rekreacyjno-sportowej. W cenę pobytu można wliczyć opcjonalny pakiet „Beachcomber All-Inclusive Package”. Hotel posiada dostęp do sieci Wi-Fi.

 
Mauritius - hotel Le Canonnier, basen, tropical sunMauritius - hotel Le Canonnier, noc, tropical sun
 

Restauracje

  • Le Frangipanier (główna restauracja z kącikiem dla dzieci, 500 miejsc),
  • Le Navigator (restauracja z widokiem na północne wyspy, 120 miejsc),
  • La Serenata (kuchnia włoska, 40 miejsc).


Mauritius - hotel Le Canonnier, restauracja, tropical sunMauritius - hotel Le Canonnier, restauracja, tropical sun

 

Usługi: centrum Wellness, Klub Dziecięcy, opiekunka dla dzieci (usługa czynna 24h/dobę), szeroki wybór sportów wodnych i naziemnych w tym: tenis, tenis stołowy, siatkówka, rower górski, bocce, stretching, joga, bilard, narty wodne, windsurfing, żeglarstwo, kajaki, rower wodny, snorkeling, nurkowanie, rybołówstwo na pełnym morzu, pokój konferencyjny, stały dostęp do Wi-Fi.

 

Mauritius - hotel Le Canonnier, pokój Superior, tropical sunMauritius - hotel Le Canonnier, pokój Superior, tropical sun

 

248 pokoi w tym: 48 pokoi z widokiem na morze (24 m2), 56 standardowych pokoi z widokiem na basen oraz ogród (24 m2), 62 pokoje typu Superior z widokiem na morze (28 m2), 50 pokoi typu Superior z widokiem na basen oraz ogród (28 m2), 24 rodzinne dupleksy z widokiem na morze (34 m2), 20 rodzinne dupleksy z widokiem na basen oraz ogród (34 m2), 24 apartamenty rodzinne z widokiem na ogród (70 m2) oraz 4 apartamenty Honeymoon z widokiem na morze (50 m2).

Mauritius - hotel Le Canonnier, pokój Honeymoon, tropical sunMauritius - hotel Le Canonnier, pokój Honeymoon, tropical sun

 

Pokoje i apartamenty wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt RTV, bezprzewodowy Internet oraz możliwość korzystania z minibaru. Dodatkowo, na żądanie gości, istnieje możliwość korzystania z zamawiania posiłków do pokoju. Łazienki oraz toalety stanowią nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia.

Mauritius - hotel Le Canonnier, pokój Superior, tropical sunMauritius - hotel Le Canonnier, pokój Superior, tropical sun

 
Wczytywanie mapy...
+
-

+
-

* pola obowiązkowe