Podróże jakich oczekujesz

Meksyk

Meksyk

Meksyk, informacje, Tropical Sun
Meksyk, informacje, klify, Tropical Sun
Meksyk, informacje, podwodny świat, Tropical Sun
Najwyższa jakość

Tropical Sun Tours zaprasza na karaibskie plaże w meksykańskim klimacie.

Meksyk - kraj w Ameryce Północnej. Sąsiaduje ze Stanami Zjednoczonymi na północy, na zachodzie i południu opływają go wody Oceanu Spokojnego, wschodnie granice to Zatoka Meksykańska i Morze Karaibskie. Od południa i południowego wschodu graniczy z Gwatemalą i Belize.

Czy Meksyk to dobre miejsce na wymarzone wakacje?

Zdecydowanie TAK!

Wyjątkowe miejsce na wypoczynekMeksyk, informacje, plaża, leżaki, wakacje w tropikach, Tropical Sun

Meksyk, informacje, pływanie, katamaran, wakacje w tropikach, Tropical Sun

Szczególnie polecamy półwysep Jukatan miejsce bardzo chętnie wybierane przez turystów z całego świata. Znajdziemy tu niesamowite, białe plaże z turkusową wodą, drugą co do wielkości rafę koralową świata oraz Cenotes - naturalne studnie krasowe, w których podczas kąpieli czy nurkowania podziwiac można wspaniałe formacje skalne.

Jednym z najpiękniejszych miejsc w tym kraju jest bez wątpienie Riwiera Majów, która daje możliwość doświadczenia przygody i wejścia w interakcję z przyrodą. Bogactwo jej fauny sprzyja uprawianiu rybołóstwa, jej rozległe plaże są wspaniałe do uprawiania sportów wodnych takich, jak kitesurfing czy windsurfing, a także do nurkowania w otoczeniu niesamowitych ukształtowań rafy koralowej.

Ponadto miłośnicy historii znajdują tu starożytne miasta Majów. Miłośników kultury zachwycą tradycyjne kolorowe stroje i wszechobecna muzyka, tak rózna jak różni są mieszkańcy poszczególnych części Meksyku. Trudno nie wspomnieć tutaj o meksykańskiej kuchni, chyba jednej z najbardziej ropoznawalnych na świecie. Kto z nas nie słyszał o burrito, tacos, tortilli czy nachos.  

Niebywała różnorodnośćMeksyk, informacje, plaża, leżaki, pływanie, nurkowanie, jedzenie, wakacje w tropikach, Tropical Sun

Podsumowując - z połaczenia fascynującej przyrody, niezliczonych atrakcji turystycznych, bogatej kultury i wspaniałego jedzenia otrzymujemy receptę na wymarzone wakacje.

Sprawdź oferty wyjazdów
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Nurkowanie z Tropical Sun