Le Morne, tropical sunKatamaran wypływa z zatoki Black River, z miejscowości u podnóża wzniesienia Tazn i płynie w kierunku Île aux Bénitiers oraz góry Le Morne i półwyspu Le Morne Brabant. Jest to fantastyczny widok na najbardziej wysuniętą na zachód część wyspy.
Na górze Le Morne (556 m n.p.m.) ukrywali się zbiegli z plantacji trzciny cukrowej niewolnicy. Góra od 2008 roku jest wpisana na listę światowgo dziedzictwa.

Po drodze, na pełnym oceanie, wypatrujemy delfinów oraz podziwiamy bajeczny krajobraz tego wybrzeża. Przed obiadem podanym na katamaranie, będzie możliwość odkrycia podwodnego świata i podziwiania rafy koralowej z imponującymi gatunkami kolorowych ryb.
Po obiedzie jest czas na relaks na wysepce Île aux Bénitiers i oglądanie "Róży Oceanu" - malutkiej skały wulkanicznej na oceanie, przypominającej "różę".

Powrót na ląd przy dźwiękach muziki Segi, z możliwością zabawy na pokładzie katamaranu.

 

Hotele na zachodnim i południowo-zachodnim wybrzeżu: wyjazd z hotelu o 8.15, powrót do hotelu 16.15.

Hotele na północy i północnym-zachodzie: wyjazd z hotelu o 7.30, powrót do hotelu 17.15.

Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu