Rezerwuj »

Dominikana, Jaskinie Fun Fun, Tropical Sun Tours

Zapraszamy na fascynującą przygodę pływania z delfinami do „Dolphin Explorer” położonym w niepowtarzalnych karaibskich krajobrazach u wybrzeża miejscowości Cabeza de Toro. Kontakt z tymi wspaniałymi ssakami morskimi w ich naturalnym otoczeniu pozostawi niezapomniane wspomnienia na całe życie. Nie musisz być ekspertem, aby pływać z delfinami czy doświadczyć magii ich pocałunku, profesjonalni opiekunowie pomogą podczas pływania i kontaktu z nimi w zagrodach zorganizowanych na ocenie bardzo blisko brzegu. Ta przygoda może odbywać się w kilku wersjach programowych w zależności od indywidualnych potrzeb, czasu pływania, ilości osób w grupie czy elementów zabawy z delfinami. Dla żądnych większych emocji możliwy snorkeling z dużymi rekinami piaskowymi lub płaszczkami, które oczywiście nie są żadnym zagrożeniem dla człowieka oraz fantastyczna gra w piłkę wodną z fokami.

 

Poniżej prezentujemy Państwu opisy poszczególnych programów:

Program Funtastic - cena dorosłego 99 USD, dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD

Program obejmuje 30 minut w wodzie z delfinem (gry i zabawy). Program przeznaczony jest w szczególności dla osób które nie pływają. Dzięki platformie zanurzonę w wodzie można swobodnie stać kiedy delfin podpływa i podaję płetwę i nas całuje. W tym programie możliwy jest bezpłatny udział dzieci, które mają conajmniej 1 rok ale mają mniej niż 1 m wzrostu ( w rezerwacji jako niemowlę), jednakże wyłącznie w asyście dorosłego opiekuna/rodzica (płatnośc jak za dorosłego). Możliwy jest także udział kobiet w ciąży do 6 miesiąca. W grupie jest maksymalnie 20 osób. W tej wersji będzie jeden delfin na grupę. Dzieci od 1 do 8 roku muszą mieć minimum 1 m wzrostu muszą być w asyście dorosłego. Cena za dziecko liczona jest do ukończenia 12 lat

Program Explorer - cena dorosłego 149 USD, dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD

Program obejmuje 30 minut w wodzie z delfinem: taniec i pływanie z delfinem - trzymając go za ogon, płetwy lub jadąc na jego brzuchu przy dużej prędkości. Podczas programu jest szansa na pocałunek delfina i wiele więcej. Program przeznaczony jest dla maksymalnie 12 osób w grupie. W tej wersji będzie jeden delfin na grupę. Dzieci od 1 do 8 roku muszą mieć minimum 1 m wzrostu muszą być w asyście dorosłego. Cena za dziecko liczona jest do ukończenia 12 lat. Program przeznaczony dla osób które potrafią pływać na poziomie średnim i zaawansowanym.
Niedostępne dla kobiet w Ciąży i dzieci poniżej 1 m wzrostu

Program Excellence - cena dorosłego 199 USD, dzieci powyżej 1 m wzrostu 99 USD

Program dla tych którzy są gotowi na więcej! Niesamowite doświadczenie podczas jazdy na grzbiecie z dwoma delfinami. w programie także elementy z programu Explorer a także będziemy podziwiać ich skoki, przy asyście profesjonalnych trenerów. Prowadzący przygotują Cię do słynnego "foot push", gdzie delfiny będą wyciskać Cię w górę aż staniesz na powierzchni oceanu płynąc w tym czasie z pełną prędkością na delfinach. Będzie też możliwośc płynięcia na grzbiecie 2 delfinów. Program obejmuje 45 minut w wodzie z delfinami i jest przeznaczony dla maksymalnie 10 osób. Cena za dziecko liczona jest do ukończenia 12 lat. Program przeznaczony dla osób które potrafią pływać na poziomie średnim i zaawansowanym.
Niedostępne dla kobiet w Ciąży i dzieci poniżej 1 m wzrostu

Program Extreme - cena dorosłego 259 USD, dzieci powyżej 1 m wzrostu 259 USD

Zabawa w towarzystwie delfinów, fok, rekinów oraz płaszczek w dużym, prywatnym akwenie wodnym.
 

Opłata jedynie za wstęp i obserwowanie poza akwenami  - cena dorosłego 35 USD, dzieci do 12 lat 25 USD
 

Na miejscu istenieje możliwość zakupu zdjęć z delfinami, które wykonywane są przez fotografa, który towarzyszy Nam podczas całej przygody.

Dokonując rezerwacji online, w przypadku mieszanych programów prosimy w dodatkowych uwagach o wpisanie wybranego programu (Fantastic, Explorer, Excellence, Extreme lub wstęp )
 

w rejonie Punta Cana, Bavaro, Cabeza de Toro i Uvero Alto odbiór bezpłatny bezpośrednio z hotelu jest wliczony w cenę i realizowany jest przez pracowników firmy, która organizuje tę atrakcję
w przypadku innych regionów prosimy o kontakt w celu podania dopłaty za transport do Punta Cana

Obecność: 30 minut przed każdym programem.

Dzieci muszą mieć minimum 1 m wzrostu

pływanie z delfinamy odbywa się CODZIENNIE

Uwaga:

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana, Tropical Sun Tours, Dominikana,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu